Spoločnosť

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. novembra 1993. Sme autorizovaným predajcom vozidiel značky IVECO, FIAT PROFESIONAL a osobných automobilov JEEP. 

Pôvodné obchodné meno spoločnosti  - BMC spol. s r.o. sa od 1. mája 2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o.. Vlastníkom spoločnosti je od januára 2011 akciová spoločnosť AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku. Predajom spoločnosti sa firma stala súčasťou silnej skupiny a upevnila svoje postavenia na trhu.

Filozofiou skupiny AGROTEC a v nej združených subjektov, je poskytovanie komplexných služieb tak, aby sa zákazník mohol plne sústrediť na svoje podnikanie a bol v ňom úspešný. Spolupráca s nami musí zákazníkom prinášať konkurenčné výhody. Preto neustále pracujeme na tom, aby sme čo najlepšie pomáhali s výberom, financovaním a spoľahlivým prevádzkovaním akejkoľvek techniky, ktorú ponúkame.

Od svojho vzniku spoločnosť stabilne rastie. Veľa rokov podnikania v silne konkurenčnom prostredí a certifikácia systémom riadenia kvality ISO 9001 a ISO 14001 dokazujú, že svoju prácu robíme dobre.